Onze kandidaten

#1: Stijn van Hussen

#1 Stijn van Hussen

American Studies
Secretaris EPU

#2: Fran├žoise Marais

#2 Fran├žoise Marais

Health and Life Sciences
Faculty Council UCG

#3: Kjelda Glimmerveen

#3 Kjelda Glimmerveen

Research Master Religiewetenschappen
Assessor Godgeleerdheid en Godsdienst- wetenschap

#4: Oana Florea

#4 Oana Florea

Biomedical Sciences
GLV Idun

#5: Ale ten Cate

#5 Ale ten Cate

Geschiedenis
Secretaris van de GSb, actief in TAM, GHD Ubbo Emmius

#7: Aryaman Bordoloi

#7 Aryaman Bordoloi

Technische natuurkunde
Actief in TBV Professor Francken

#8: Mihail Pop

#8 Mihail Pop

International Business
Actief in EBF, IB Opleidingscommissie

#9: Ugochi Enyoazu

#9 Ugochi Enyoazu

LLB International & EU Recht
Commissaris intern Nexus

#10: Brend Hopman

#10 Brend Hopman

Pedagogische Wetenschappen
Faculteitsraad GMW, voorzitter ODIOM '19-'20

#11: Marina Barberio

#11 Marina Barberio

Geneeskunde
Vicevoorzitter extern van IFMSA-Groningen

#12: Ewoud Vos

#12 Ewoud Vos

Econometrie
Voorzitter SCEB Faculteitsraad FEB, actief in VESTING

#13: Nina Valentini

#13 Nina Valentini

International Relations and Organizations
Voorzitter Letteren Vooruit Faculteitsraad Letteren

#14: Irene Donker

#14 Irene Donker

Rechten
Secretaris JFV

#15: Mateo Bril

#15 Mateo Bril

Life Science & Technology
Commissaris Intern GLV Idun

#16: Joris van de Sande

#16 Joris van de Sande

Real Estate Studies
Voorzitter RECG

#17: Het Shah

#17 Het Shah

International Relations and Organizations
Penningmeester GISA

#18: Yannick Pichardo

#18 Yannick Pichardo

Econometrie
Externus VESTING

#19: Wally van der Laan

#19 Wally van der Laan

Geneeskunde
Internus HCSA 2020-2021

#20: Iris Zeilstra

#20 Iris Zeilstra

Ondernemingsrecht
Voorzitter SGOR, actief in Albertus Magnus

#21: Yigit Kirca

#21 Yigit Kirca

Natuurkunde
Voorzitter FMF

#22: Sierd Prins

#22 Sierd Prins

Minderheden en Meertaligheid
Voorzitter Bernlef, actief in Multi

#23: Joris Rommerts

#23 Joris Rommerts

Global Responsibility & Leadership
Penningmeester Nobis Cura Futuri

#24: Jimmy Lin

#24 Jimmy Lin

Filosofie
Faculteitsraad Filosofie

#25: Rick van den Berg

#25 Rick van den Berg

International Business
Vice-Voorzitter FSG

#26: Pieter Hermens

#26 Pieter Hermens

Geschiedenis
Actief in Aegir

#27: Silke Lennips

#27 Silke Lennips

Rechten
Faculteitsraad Rechten, kandidaatsvoorzitter Simon van der Aa

#28: Marieke Voogt

#28 Marieke Voogt

Kunst, Cultuur en Media
Voorzitter IK, actief in Dizkartes

#29: Ashish

#29 Ashish

Economics and Business Economics
Penningmeester Lijst Calimero

#30: Casper Dam

#30 Casper Dam

American Studies
Voorzitter Lijst Calimero, actief in Aegir